Prodlužování vlasů Míša

Druhy vlasů PDF Tisk Email

Druhy vlasů

Evropské vlasy - jsou strukturou nejblíže našim vlasům.Proto vypadají nejpřirozeněji  a nejlépe splynou. Jejich cena je vyšší.

 

Indické vlasy - Vlasy jsou hrubší struktury, jsou rovné nebo přírodně vlnité, tmavých odstínů. I když jsou tyto vlasy chemicky upravovány do barevných odstínů, tak u světlejších barev (blond, platina) nelze očekávat dlouhou životnost. Pochopitelně, že u všech vlasů hraje nemalou  roli péče, kterou zákaznice vlasům poskytuje. V případě tmavých, černých a středně hnědých se jedná o vlasy, které lze pořídit za poměrně příjatelnou cenu.

 

Asijské vlasy - Na trhu s pravými vlasy  se jedná o nejdostupnější materiál. Jsou zpravidla rovné, tmavé a hrubé. Narozdíl od indických vlasů nejsou přírodně vlnité. Jsou také upravovány do všech odstínů a tím, že jsou tmavé, tak platí , že světlé odstíny jsou opět méně kvalitní, neboť se chemicky upravují.

 

Středoevropské vlasy - jsou to vlasy vysoké kvality, nebarvené bez povrchových úprav a proto je každý culík originál. Jsou jemné struktury, rovné, mírně vlnité, kudrnaté. Dají se barvit, melírovat.Není potřeba speciální kosmetika.Mohou se kulmovat, natáčet, fénovat....Jejich živostnost je oproti  asiím, indiím...vysoká.

 

Východoevropské vlasy - jsou hnědé až černé, nebo bělenné, středně hnědé až blond. Jsou pevnější a tvrdší. Světlé odstíny jsou kvůli bělení sušší. Jejich životnost je vysoká.

 

Anketa

Jak se Vám líbí naše stránky?
 
„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde